czwartek

Vouchery PrezentoweVouchery prezentowe pod choinkę

Każdego roku, mniej więcej w połowie listopada, zaczynamy z szaleństwem w oczach szukać prezentu pod choinkę dla najbliższych. Tylko co tu kupić? Wszystko już było! W zeszłym roku tata znalazł pod choinką 3 butelki napoleona ( tata raczej nie pije…), 5 par skarpetek, w tym 3 pary w renifery, 2 krawaty ( tata raczej ubiera się „na luzie” ), a mama kolejne kolczyki i sporo innych drobiazgów. Córka z zięciem już obkupieni na swoim i pomysłu na prezent brak. A może by tak zrobić im frajdę i kupić voucher prezentowy na warsztaty w Akademii Siedliska pod Lipami? Można wybrać konkretne warsztaty, albo voucher in blanco, żeby obdarowani zdecydowali sami gdzie i kiedy chcą pojechać. Mamy warsztaty serowarsko-chlebowe, zielarsko-kosmetyczne, zielarsko-kulinarne, zdrowej żywności, kiedy to robimy wędliny i warzymy piwo oraz nalewkowe, podczas których poznajemy tajemnice nalewek i najlepszych destylatów. Warsztaty to nie tylko duża porcja wiedzy, ale też  dwudniowy relaks i odpoczynek w fajnym towarzystwie. Bo na nasze warsztaty zawsze przyjeżdżają świetni ludzie. I nie trzeba od razu ponosić wszystkich kosztów. Wystarczy wpłacić zaliczkę w wysokości 200 zł, a resztę można uregulować przed warsztatami.
Ceny voucherów/warsztatów kształtują się  od 440 zł w naszym Siedlisku, w Lubuskim i na Podkarpaciu i 460 zł w pozostałych regionach Polski. Na tą cenę składają się dwudniowe warsztaty, jeden nocleg i wyżywienie. Vouchery in blanco  mają roczny termin realizacji – można później wybrać dogodny termin i miejsce. Vouchery dedykowane konkretnym warsztatom też można „przebukować” na inne.
Gotowe, wydrukowane z imieniem i nazwiskiem Vouchery w ciągu 3 dni od wpłaty  zaliczki przesyłamy pocztą. W ciągu 1 dnia przesyłamy voucher w postaci pliku graficznego do wydrukowania na drukarce kolorowej.
Poniżej znajdziecie Państwo kalendarium naszych warsztatów.
Warsztaty serowarskie i chlebowe odbędą się od stycznia do kwietnia 2018 roku na Pomorzu, Mazowszu, Wielkopolsce, Jurze Krakowsko- Częstochowskiej, Dolnym Śląsku, w Lubuskiem i Podkarpaciu.


Warsztaty zielarsko kosmetyczne, zielarsko kulinarne, zdrowej żywności i nalewkowo destylacyjne  będą się odbywały od maja do sierpnia w naszym Siedlisku oraz w Jurze Krakowsko Częstochowskiej. Informacje na temat terminów będzie można znaleźć na naszych stronach już w marcu. Warsztaty w naszym Siedlisku i w Jurze organizujemy w ten sposob, że równolegle odbywają się warsztaty serowarskie i zdrowej żywności lub nalewkowo destylacyjne. Idea jest taka, że żona bierze udział w warsztatach zielarskich lub serowarskich a mąż warzy piwo, wędzi szynki lub robi nalewki i destylaty.***